Latest news

Līdz vasaras beigām Rīgas Ezera ielas pārbrauktuvē būs intensīvāka vilcienu satiksme

Foto: F64Nav iekļauta informāciju par klātbūtni  

Sakarā ar „Latvijas dzelzceļa” (LDz) Šķirotavas stacijas šķirotavas uzkalna modernizācijas pirmā etapa realizēšanu Rīgā pieaug vilcienu satiksmes intensitāte ostas rajonā, tāpēc līdz vasaras beigām Ezera ielas pārbrauktuve Rīgā būs slēgta biežāk. LDz atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina autovadītājus izvēlēties citu maršrutu.

Lai apbrauktu Ezera ielas pārbrauktuvi, autovadītāji aicināti izmantot pārbrauktuvi Tilta ielā pie Sliežu ielas.

Realizējot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu par šķirotavas uzkalna modernizāciju, LDz kravas vilcienu formēšanas procesu ir nepieciešams sadalīt pa citām Rīgas mezgla stacijām. Ņemot vērā šī gada pirmā ceturkšņa kravu pārvadājumu apjoma palielināšanos, nodrošināt vilcienu kustību līdz šim ierastā režīmā vairs nav iespējams, tāpēc LDz vienojās ar Rīgas Domi par vilcienu kustības ierobežojumu atcelšanu Ezera ielas pārbrauktuvē darba dienu rītos un vakaros. Tas nozīmē, ka pārbrauktuve būs slēgta biežāk.

Šķirošanas uzkalna pirmā etapa modernizāciju paredzēts pabeigt šī gada augustā, pēc kā LDz atjaunos ierobežojumus manevru darbiem Ezera ielā darbdienu rītos un vakaros. Pagaidām autovadītāji aicināti izvēlēties citu braukšanas maršrutu.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

NOTIKUMU KALENDĀRS

S P O T C P S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Pierakstīties jaunumiem