Latest news

Izvēlne

Kontakti

Vadības referente 

Tālrunis: (+371) 67234208

Fakss: (+371) 67234214

E-pasts: cargo@ldz.lv 

 

Kravu pārvadājumi Igaunijas Republikas teritorijā

Tālrunis: (+371) 29531667

E-pasts: Sergejs.Cigaks@ldz.lv

 

Klientu reģistrācija, līgumu slēgšanas jautājumi:

Tālrunis: (+371) 22304840

E-pasts: contract@ldz.lv

 

Kravu pārvadājumu Tarifi:

Tālrunis: (+371) 29531076

E-pasts: tarif@ldz.lv

 

Kravu pārvadājumu īpašo nosacījumu saskaņošana.

Kravas pārvadājuma, noformējot ar vienu pavadzīmi vagonu/konteineru grupu, saskaņošana:

Tālrunis: (+371) 67234630

E-pasts: Irena.Ivanovska@ldz.lv

 

Kravu izvietošanas un nostiprināšanas shēmu (rasējumu) un skiču saskaņošana:

Tālrunis: (+371) 29531623,

               (+371) 28358948

E-pasts: Igors.Solops@ldz.lv,

              Natalja.Suklova@ldz.lv

 

Kravu pārvadājuma plāna saskaņošana:

E-pasts: cargo.imports@ldz.lv (kravu ievešanai)

E-pasts: plans.vagons@ldz.lv ; plans.konteiners@ldz.lv (kravu nosūtīšanai)

 

SIA "LDZ CARGO" vagonu lietošana, regulēšana un remonts:

E-pasts: vagons@ldz.lv

 

SIA "LDZ CARGO" vagonu noma:

Tālrunis: (+371) 20297540

E-pasts: Raimonds.Mazalevskis@ldz.lv

 

Vilces nodrošināšanas pakalpojumi:

Tālrunis: (+371) 29531904

E-pasts:  Maksims.Slikovs@ldz.lv

 

Principāla pakalpojumi (muitas jautājumi):

Tālrunis: (+371) 29531846

E-pasts: kmom@ldz.lv

 

Norēķini par kravu pārvadājumiem:

Tālrunis: (+371) 29776657

E-pasts: Jelena.Dementjeva@ldz.lv

 

Kravu kustības pārvaldības informācijas sistēma (KPS):

Tālrunis: (+371) 80021181

E-pasts: help@ldz.lv

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

S P O T C P S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
 

Pierakstīties jaunumiem

Image CAPTCHA