Latest news

Izvēlne

Valde

Aļģirds Miķelsons

AĻĢIRDS MIĶELSONS

Valdes priekšsēdētājs

Aļģirdam Miķelsonam ir ilggadēja un starptautiska pieredze pārvadājumu uzņēmumu vadībā - no 2019.gada viņš pildījis izpilddirektora (CEO) pienākumus “MAU Technic LLC” Ukrainā, pirms tam bijis Ukrainas nacionālās aviokompānijas “Ukraine International Airlines” viceprezidents tehniskajos jautājumos (CTO).

Ieguvis bakalaura grādu tiesību zinātnē Latvijas Universitātē, maģistra grādu Biznesa administrācijā Oksfordas Universitātē Anglijā, kā arī inženierzinātņu bakalaura grādu mašīnzinātnē RTU Aeronautikas institūtā. 

SIA “LDZ CARGO” valdes priekšsēdētāja amatā kopš 2024.gada 18.marta.

Olga Bondare

 

OLGA BONDARE

Valdes locekle

Līdz šim O.Bondare ir ieņēmusi finanšu direktores amatu SIA “Maxima Latvija”, pirms tam bijusi Baltijas un Skandināvijas finanšu direktore uzņēmumā SIA “Puratos Latvia”, kā arī reģiona finanšu un loģistikas direktore “BIC Deutschland GmbH” Vācijā. Papildus tiešajam profesionālajam darbam Olgai Bondarei ir arī lektores pieredze Rīgas Juridiskajā Augstkolā, pasniedzot uzņēmumu vērtēšanas un finanšu grāmatvedības kursus.

O.Bondare ir ieguvusi maģistra grādu tiesībās un finansēs Rīgas Juridiskajā augstskolā.

SIA “LDZ CARGO” valdes locekles amatā kopš 2024.gada 18.marta.

 

Mārtiņš Pevko

MĀRTIŅŠ PEVKO

Valdes loceklis

Kopš 2021.gada M.Pevko ir SIA “LDZ CARGO” valdes loceklis. Pirms tam bijis SIA “Riga fertilizer terminal” valdes loceklis, kur galvenie pienākumi un atbildības sfēras bija termināļa ikdienas operatīvās darbības plānošana, kā arī termināļa budžeta un stratēģijas izstrāde un to īstenošana.

Mārtiņam Pevko ir bakalaura grāds tiesību zinātnē, kas iegūts Latvijas Universitātē, un maģistra grāds tiesību zinātnē ar specializāciju starptautiskajās un Eiropas tiesībās, kas iegūts Rīgas Juridiskajā augstskolā.

SIA “LDZ CARGO” valdes locekļa amatā kopš 2021.gada 17.augusta.

 

SIA "LDZ CARGO" valdes reglaments

VALDES LOCEKĻU ATALGOJUMS: 

Valdes locekļu atlīdzību nosaka saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma un Ministru kabineta 2015.gada 22.decembra noteikumu Nr.791 “Noteikumi par publiskas personas kapitālsabiedrību un publiski privāto kapitālsabiedrību valdes un padomes locekļu skaitu atbilstoši kapitālsabiedrības lielumu raksturojošiem rādītājiem, valdes un padomes locekļu mēneša atlīdzības maksimālo apmēru” prasībām kā arī sabiedrības iekšējiem normatīviem dokumentiem.