Latest news

Izvēlne

Valde

Svetlana Berga

SVETLANA BERGA

Valdes priekšsēdētāja

Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā ieguvusi diplomu uzņēmējdarbības organizācijā un vadībā; kvalifikācija – uzņēmuma vadītājs.

Rīgas tehniskā universitātē ieguvusi profesionālā maģistra grādu; kvalifikācija - starptautisko ekonomisko sakaru vadīšana un organizācijas vadītājs.

SIA “LDZ CARGO”  valdes priekšsēdētāja kopš 2016.gada. Pirms tam bijusi SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” valdes priekšsēdētāja.

 

Mārtiņš Pevko

MĀRTIŅŠ PEVKO

Valdes loceklis

Mārtiņam Pevko ir bakalaura grāds tiesību zinātnē, kas iegūts Latvijas Universitātē, un maģistra grāds tiesību zinātnē ar specializāciju starptautiskajās un Eiropas tiesībās, kas iegūts Rīgas Juridiskajā augstskolā.

M.Pevko līdz šim ir bijis SIA “Riga fertilizer terminal” valdes loceklis, kur galvenie pienākumi un atbildības sfēras bija termināļa ikdienas operatīvās darbības plānošana, kā arī termināļa budžeta un stratēģijas izstrāde un to īstenošana.

 

SIA "LDZ CARGO" valdes reglaments

 

VALDES LOCEKĻU ATALGOJUMS: 

Valdes locekļu atlīdzību nosaka saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma un Ministru kabineta 2015.gada 22.decembra noteikumu Nr.791 “Noteikumi par publiskas personas kapitālsabiedrību un publiski privāto kapitālsabiedrību valdes un padomes locekļu skaitu atbilstoši kapitālsabiedrības lielumu raksturojošiem rādītājiem, valdes un padomes locekļu mēneša atlīdzības maksimālo apmēru” prasībām kā arī sabiedrības iekšējiem normatīviem dokumentiem.

NOTIKUMU KALENDĀRS

S P O T C P S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Pierakstīties jaunumiem

Image CAPTCHA