Latest news

Izvēlne

Padome

 

Andris Ozoliņš

Padomes loceklis

A.Ozoliņš ir ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Biznesa institūtā, kā arī zināšanas papildinājis Velsas Universitātē Apvienotajā Karalistē, Starptautiskā menedžmenta attīstības institūtā Šveicē un Eiropas Vadības un tehnoloģiju skolā Vācijā.

A.Ozoliņa profesionālā pieredze ilggadēji bijusi saistīta ar finanšu sektoru, 13 gadus strādājot “DnB Banka” valdē, kur no 2004. gada pildījis valdes priekšsēdētāja pienākumus. No 2010. gada līdz 2011. gadam bijis arī “DNB NORD Bank ASA” vadības komitejas loceklis, atbildīgais par tirdzniecību un korporatīvo biznesu Baltijā, Polijā un Dānijā. Kopš 2013. gada strādājis dažādu uzņēmumu padomēs gan privātajā, gan valsts sektorā.

Pilnvaru termiņš: no 06.12.2023. uz termiņu, kas nav ilgāks par vienu gadu, līdz brīdim, kad Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteiktajā nominēšanas kārtībā dalībnieku sapulce amatā ievēlēs viņu vai citu kandidātu. 

Raimonds Freimanis

Neatkarīgais padomes loceklis

Raimonds Freimanis ir absolvējis Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu tiesību zinātnē. R. Freimaņa profesionālā darbība vairāk nekā 20 gadu garumā ir saistīta ar vadošiem amatiem SIA “Skonto Plan”, SIA “Skonto Group” un SIA “Skonto Prefab”, SIA “Sakret” un citos uzņēmumos. Kā SIA "LDZ CARGO" neatkarīgais padomes loceklis R.Freimanis strādā kopš 2022. gada.

Pilnvaru termiņš: no 04.01.2022. līdz 03.01.2027. (5 gadi)

 

Padomes reglaments