Latest news

Padome

 

Silvija Dreimane

Padomes priekšsēdētāja

Silvija Dreimane ir absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot  profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju.

S. Dreimanei ir ievērojama pieredze un zināšanas Latvijas transporta un loģistikas nozarē, kas iegūtas, strādājot VAS “Latvijas dzelzceļš”, AS “Pasažieru vilciens” valdē un VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” padomē.

VAS “Latvijas dzelzceļš” S. Dreimane pievienojās 2003. gada novembrī, kur šobrīd vada Starptautisko attiecību direkciju. No 2012. līdz 2014. gadam S. Dreimane ir bijusi valdes locekle AS “Pasažieru vilciens”, uzraugot mārketinga un pasažieru pārvadājuma departamentus. Kā SIA "LDZ CARGO" padomes priekšsēdētāja S. Dreimane strādā kopš 2020. gada.

Pilnvaru termiņš: no 14.08.2020.  uz termiņu, kas nav ilgāks par vienu gadu.

 
 

Andris Maldups

 

Edvīns Korneliuss

Neatkarīgais Padomes loceklis

Edvīns Korneliuss ir absolvējis ASV Rietummičiganas Universitāti, iegūstot Lietišķās ekonomikas maģistra grādu, kā arī pabeidzis Šveices IMD - Starptautisko biznesa menedžmenta skolas programmu augstākā līmeņa vadītājiem. E. Korneliuss ir Lielbritānijas Direktoru institūta / IoD loceklis.

E. Korneliusam ir ievērojama pieredze gan Latvijas, gan starptautiskajā finanšu nozarē.  E. Korneliuss ir bijis  A/S “SEB Unibanka” lielo korporatīvo klientu vecākais darījumu vadītājs un atbildīgs par SEB Grupas darbības uzsākšanu Krievijā. E. Korneliuss ir strādājis A/S “Sampo Banka” Latvijā kā valdes priekšsēdētājs un pēc tam “Sampo Bank” Plc Somijā kā viceprezidents. No 2007. līdz 2019. gadam bijis A/S “Danske Bank” Dānijā Krievijas reģionālais vadītājs, kā arī tās meitas bankas OAO “Danske Bank” Krievijā valdes priekšsēdētājs un padomes loceklis. E. Korneliuss kā neatkarīgais padomes loceklis SIA "LDZ CARGO" strādā kopš 2020.gada.

Pilnvaru termiņš: no 14.08.2020. līdz 13.08.2025. (5 gadi)

Andris Liepiņš

Baiba Beatrise Sleže

Padomes locekle

Baiba Beatrise Sleže ir absolvējusi Rīgas Ekonomikas augstskolu, iegūstot bakalaura grādu, kā arī Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu. B.B. Sležei ir piešķirta starptautiskā ACCA kvalifikācija un valdes locekļa sertifikāts Baltic Institute of Corporate Governance.

B.B. Sležei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu un uzņēmumu vadībā dažādu nozaru vadošajos uzņēmumos, tostarp mediju grupā “TV3 Group” Latvijā, AS “LIDO” grupa, “RIMI Baltic” grupa. Līdzšinējās profesionālās karjeras laikā B.B. Sleže ir bijusi auditore starptautiskajā auditorkompānijā “Ernst&Young” un vadījusi finanšu darījumu konsultāciju projektus auditorkompānijā “PricewaterhouseCoopers”. Kā SIA "LDZ CARGO" padomes locekle B.B. Sleže strādā kopš 2021. gada.

Pilnvaru termiņš: no 01.01.2021. uz termiņu, kas nav ilgāks par vienu gadu.

Padomes reglaments

NOTIKUMU KALENDĀRS

S P O T C P S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Pierakstīties jaunumiem

Image CAPTCHA