Latest news

Kravu pārvadājumi

SIA „LDZ CARGO” ir „Latvijas dzelzceļš” koncerna uzņēmums. SIA „LDZ CARGO” ir lielākais tranzīta un transporta nozares uzņēmums Latvijā un lielākais dzelzceļa kravu pārvadātājs Baltijā, kas veic kravu, t.sk. bīstamo un negabarīta, pārvadājumus iekšzemes un starptautiskā satiksmē, kā arī sniedz citus ar dzelzceļa pārvadājumiem saistītos pakalpojumus. SIA „LDZ CARGO” pārvalda kravas vagonu parku, kurā ir vairāk nekā 6800 vagoni. Klientu vajadzībām tiek piedāvāti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas, hopervagoni cementa un graudu pārvadājumiem. SIA „LDZ CARGO” ir sertificēts dzelzceļa pārvadājumu uzņēmums, kam atkārtoti piešķirts drošības sertifikāts (A daļa - ES identifikācijas numurs LV1120180005 derīgs no 30.01.2019. līdz 29.01.2024. un B daļa - ES identifikācijas numurs LV1220180008 derīgs no 30.01.2019. līdz 29.01.2024.) kas piešķir tiesības veikt gan kravu pārvadājumus, gan arī starptautiskos pasažieru pārvadājumus.

SIA „LDZ CARGO” pieņem pārvadāšanai gandrīz visus HKN (Harmonizēta kravu nomenklatūra) minētos kravas veidus. Sadarbībā ar „Latvijas dzelzceļš” koncerna uzņēmumiem, kas darbojās kā vienots precīzs mehānisms, tiek nodrošināts kravu pārvadājumu process, kuram var uzticēties katrs klients, kas vēlās lai viņa krava neskartā veidā savlaicīgi tiktu nogādāta  viņa norādītajā galapunktā. Izmantojot SIA „LDZ CARGO” atkarīgās sabiedrības SIA „LDZ Loģistika” pakalpojumus, tiek piedāvāta iespēja saņemt apvienoto intermodālo servisu, kas ietver dažādu transporta veidu un infrastruktūras izmantošanu, tai skaitā nodrošinot iekšzemes un starptautiskas transportēšanas shēmas - "no durvīm līdz durvīm". 

Latvijas teritorijā SIA „LDZ CARGO” veic kravu pārvadājumus no/līdz jebkurai dzelzceļa stacijai, kas ir atvērta kravas operācijām. Kravas pieņemšana pārvadāšanai un kravas izsniegšana tiek nodrošināta diennakts režīmā. Starptautiskajā satiksmē kravu pārvadājumu virzieni ir visi galvenie Austrumu-Rietumu un Ziemeļu-Dienvidu transporta koridori. Kravas pieņemšana/izsniegšana Latvijas dzelzceļa stacijās tiek nodrošināta diennakts režīmā.

Klientu vajadzībām tiek piedāvāti šādi papildus pakalpojumi:

  • tukšo un krauto vagonu svēršana uz dzelzceļa svariem;
  • vagonu padošanu/novākšanu uz/no pievedceļiem;
  • pārvadājumu dokumentu noformēšana;
  • shēmu un aprēķinu izstrāde nestandarta un negabarīta kravas nostiprināšanai;
  • muitas procedūras tranzīts noformēšanas pakalpojumus;
  • vagonu un konteineru noma vai lietošana. 

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

S P O T C P S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Pierakstīties jaunumiem