Latest news

"LDz Cargo" ar klientiem uzsācis sarunas par sadarbību kravu pārvadājumu organizēšanā 2018.gadā

VAS "Latvijas dzelzceļš" meitasuzņēmums SIA "LDz Cargo", plānojot kravu pārvadājumu apjomus 2018.gadam, ir uzsācis sarunas ar klientiem par nosacījumiem kravu pārvadājumu organizēšanā. Tostarp tiek izskatīti līdzšinējie sadarbības apjomi, kārtība un potenciālie instrumenti kravu apjoma sekmēšanai, vienojoties par nosacījumiem nākamajam gadam.

SIA "LDz Cargo" valdes priekšsēdētāja Svetlana Berga: "Šis gads nozarē nav bijis viegls, drīzāk otrādi – tas bijis izaicinājumiem bagāts. Tomēr, neraugoties uz sarežģīto situāciju, uzņēmums līdztekus ikdienas darbam kravu pārvadājumu nodrošināšanā ir strādājis pie efektivitātes paaugstināšanas, ieviešot elektronisku dokumentu apriti un uzlabojot klientu servisu. Arī nākamajā gadā turpināsim strādāt šajā virzienā, vienlaikus detalizēti pārrunājot sadarbības nosacījumus ar visiem – gan esošajiem, gan jaunajiem – klientiem."

Uzņēmuma vadītāja uzsver, ka pārrunu periodā klientiem tiek nodrošināta nepārtraukta kravu kustība, līdz ar to vienošanās par turpmākās sadarbības nosacījumiem neietekmē pārvadājumu organizēšanu pašreizējā periodā.

“LDz Cargo” ekonomikas direktors Vladimirs Grjaznovs norāda, ka, samazinoties kravu apjomam un vienlaikus pieaugot akcīzes nodoklim dīzeļdegvielai un citām ar pakalpojuma nodrošināšanu saistītajām izmaksām, 2018.gadā par 2% paaugstināti “LDz Cargo” bāzes tarifi visām kravu grupām. Vienlaikus ar klientiem, kuri prognozē paredzamu kravu apjomu 2018.gada laikā, norisinās sarunas par precizētiem sadarbības nosacījumiem un pieeju pakalpojuma maksas noteikšanai.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

S P O T C P S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 

Pierakstīties jaunumiem