Latest news

Izvēlne

Iecelti jauni SIA “LDZ CARGO” padomes locekļi

Ievērojot Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma prasības, VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitas sabiedrībā SIA "LDZ CARGO" 4. janvāra dalībnieku sapulcē tika ievēlēti nominācijas komisijas izraudzītie padomes locekļu kandidāti.

SIA “LDZ CARGO” dalībnieku sapulcē padomes priekšsēdētāja amatā uz pieciem gadiem iecelts Rems Razums, bet neatkarīgā padomes locekļa amatā  - Raimonds Freimanis. Darbu SIA “LDZ CARGO” padomē turpina neatkarīgais padomes loceklis Edvīns Korneliuss. Jauno SIA “LDZ CARGO” padomes locekļu pilnvaras ir spēkā līdz ar lēmuma pieņemšanu.

R. Razums šobrīd ir VAS “Latvijas dzelzceļš” finanšu direktors, un no 2020. gada veicis arī SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” padomes locekļa pienākumus. R. Razuma profesionālā pieredze saistīta ar dažādu uzņēmumu vadību, tai skaitā viņš ir bijis A/S “Latvijas balzams”/ Amber Beverage Group rekonstrukcijas un modernizācijas direktors, kā arī šī uzņēmuma loģistikas direktors, ieņēmis vadošus amatus “Narvesen” grupas uzņēmumos, kā arī bijis “Linstow” valdes loceklis. Savukārt R. Freimaņa profesionālā darbība vairāk nekā 20 gadu garumā ir saistīta ar vadošiem amatiem SIA “Skonto Plan”, SIA “Skonto Group” un SIA “Skonto Prefab”, SIA “Sakret” un citos uzņēmumos.