Latest news

Izvēlne

“LDZ CARGO” iegūst atzinību projektā DARI UN MĀCIES 2021

2.maijā Rīgas Motormuzejā notika apbalvošanas ceremonija projektā DARI UN MĀCIES 2021, ko jau ceturto gadu pēc kārtas organizē Latvijas Darba devēju konfederācija. Projekta ietvaros tiek teikts paldies tiem darba devējiem, kas bijuši atsaucīgi un īsteno darba vidē balstītas mācības un mācību prakses, dodot iespēju profesionālo skolu audzēkņiem praktizēties reālā uzņēmumu vidē.    

 “LDZ CARGO” saņēmusi atzinību par nozīmīgu ieguldījumu profesionālās izglītības pilnveidē un izcilu sadarbību ar profesionālās izglītības iestādēm, īstenojot mācību prakses Latgales reģionā. 

2021.gadā “LDZ CARGO” ir turpinājusi savu ciešo sadarbību ar Daugavpils tehnikumu, nodrošinot prakses vietas mācību iestādes audzēkņiem “LDZ CARGO” Daugavpils reģionālā centra lokomotīvju ekspluatācijas nodaļā.  Esam gandarīti un pateicīgi “LDZ CARGO” pieredzējušajiem profesionāļiem, kas ar prieku un pacietību uzņemas rūpes  par savu zināšanu tālāku nodošanu nozares jaunpienācējiem un velta enerģiju jauno speciālistu ievadīšanai specifiskajā un aizraujošajā dzelzceļa  darba vidē. 

Arī 2022.gadā tiek turpināta sadarbība ar profesionālās izglītības iestādēm, piesaistot darbam dzelzceļa nozarē arvien jaunus un perspektīvus speciālistus.