Latest news

Piekļuve pie KPS sistēmas

Piekļuve pie KPS sistēmas

Pieslēgšana sistēmai KPS notiek pamatojoties uz noslēgto ar SIA LDZ CARGO līgumu. Līgums tiek parakstīts divos eksemplāros.

Līguma parakstīšanas kārtība:

1. Klients sniedz SIA "LDZ CARGO" pieteikumu līguma noformēšanai (sūta elektroniskā veidā uz e-pastu: svetlana.bondere@ldz.lv ). Pieteikuma paraugs pieejams šeit.

2. SIA "LDZ CARGO" noformē līgumu, veic līguma parakstīšanu no savas puses un nodod līgumu parakstīšanai Klientam:

  • nosūtot pa pastu, pieteikumā norādītājā adrese;
  • nosūtot uz e-pastu, ja līgums tika parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.

3. Pēc līguma parakstīšanas, Klients nogādā SIA “LDZ CARGO” līguma eksemplāru uz SIA “LDZ CARGO” Biznesa procesu izpētes un attīstības daļu, Turģeņeva iela 14 kab.538, Rīga,  vai pēc parakstīšanas ar drošu elektronisko parakstu sūta atpakaļ uz e-pastu.

 

Informāciju sistēmā KPS var ievadīt gan pats klients, gan viņa uzdevumā cita persona, kura ir pieslēgta sistēmai KPS.

Datu ievadīšana KPS sistēmā

  • Ja viens klients vēlas pilnvarot citu klientu veikt darbības, saistītas ar datu ievadīšanu un skatīšanu (izņemot elektronisku dzelzceļa pavadzīmju ievadīšanu), klientam nepieciešams noformēt pilnvarojumu uz firmas veidlapas. Pilnvarojuma paraugs pieejams šeit.
  • Ja klients vēlas pilnvarot SIA LDz CARGO veikt darbības, saistītas ar datu ievadīšanu un skatīšanu, kā arī datu ievadīšanu elektronisku pavadzīmju noformēšanai, klientam nepieciešams noformēt pilnvarojumu uz firmas veidlapas. Pilnvarojuma paraugs pieejams šeit.

Visi iepriekš minētie dokumenti (izņemot līgumu) tiek aizpildīti vienā eksemplārā. Pēc parakstīšanas dokumentu nepieciešams nosūtīt elektroniskā veidā uz e-pastu: svetlana.bondere@ldz.lv , bet oriģinālu nogādāt uz SIA “LDZ CARGO” Biznesa procesu izpētes un attīstības daļu, Turgeņeva iela 14 kab.538 , Rīga.

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

S P O T C P S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Pierakstīties jaunumiem

Image CAPTCHA